sporcutshirthakkimizda

Hakkımızda

 

Sporcu T-shirtlerini kolayca bulabileceğiniz sporcu-tshirt.com adresimizde, istediğiniz, hayal ettiğiniz t-shirtleri bulabilir, çok uygun fiyatlara kolayca satın alabilirsiniz. Basketbol,futbol başta olmak üzere tüm sporların temalarını bulabileceğiniz sitemizde, spor t-shirtlerin en kaliteli örneklerini bulabilirsiniz. Arzu ettiğiniz tasarımları istek listemize yazabilir, beğenildiği takdirde arzu ettiğiniz t-shirtleri  buradan satın alabilirsiniz.

Sporcu-tshirt.com olarak ayrıca 2012 yılından beri düzenli olarak sokak basketbol ve sokak futbol turnuvaları düzenleyerek, spor yapan gençlere hizmet vermekte, Türkiye’de spor etkinlikleri organize etmektedir. Sporcu T-shirt her yıl düzenli olarak sokak basketbol ve sokak futbol turnuvaları düzenlemeye devam edecektir.

Neden Biz?

Sporcu T-shirt üretim aşamasında, sektörün en kaliteli t-shirtleri ile en kaliteli baskı kalitesini birleştiriyor. Süper kalite t-shirt kalitesinde emprime baskı uygulayan sporcu-tshirt.com tasarım, kaliteli t-shirt standartlarını bozmadan t-shirt baskılarını uygulamaktadır.

Sektörün en kaliteli baskı çeşiti olan emprime baskı ile tshirtlerimizi imal ediyor, size en iyi baskı kalitesi ile hizmet veriyoruz.

Süper kalite tshirtler ile oluşturduğumuz ürünlerimizi piyasanın en iyi kalite kumaşlarından imal ediyoruz.

Fiyatlarımıza kalite bazlı en uygun fiyat prensibi ile oluşturarak sektörde fark yaratmak istiyoruz.

sportshirhakkinda

Spor t-shirtlerimizi incelemek ister misiniz?

Size özel tasarımlı sporcu t-shirtlerine göz atmayı ihmal etmeyin.

T-shirtleri incele
No votes yet.
Please wait...
Back to Top